Hakkımızda

Hakkımızda

 

Dalgıç Kalıp A.Ş kurulduğu 1988 yılından bu yana Türkiye ve dünya piyasasına metal ve plastik kalıp üretimi ile metal ve plastik ürün imalatı yapan köklü bir kuruluştur.

Bayrampaşa`da bulunan merkez fabrikası ile Tuzla, Zonguldak ve Ümraniye`de bulunan fabrikalarında, 100 personeli ile 4.000 m2 kapalı alan içerisinde üretimlerine devam etmektedir. Fabrikalarımızda şirketimize ait patentli ürünlerin yanında köklü müşterilerimizin metal ve plastik seri üretimlerini 80 Tondan 500 Tona kadar varan Pres Makinaları ve 120 Tondan 530 Tona kadar bulunan Plastik Enjeksiyon Makinaları ile sağlamaktayız.

 

Başlıca seri üretim yaptığımız sektörler Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrik-Elektronik, Madeni Eşyalar, Yapı ve Enerji grubu ve bir çok alt sektör olmak üzere sınıflandırılabilir.

 

Tesislerimizde Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesine kalıp ve seri ürün imalatı yapılmaktadır. Ürettiğimiz kalıplar ve ürünlerimizin kalitesi dünya çapında kabul görmüş ve birçok otomotiv üreticisi tarafından takdir edilmiştir.

 

Dalgıç Kalıp ailesi olarak gelişen Türkiye’de üretim kalitesinden ödün vermeden, tedarikçisi olduğu kurumlar için “Kaliteli ürünler, Güvenilir Hizmet” anlayışı ile sektörüne ve ülkesine değer katan şirketimiz, müşteri memnuniyeti ile birlikte büyümeye devam edecektir.

 

Dalgıç Kalıp A.Ş